خرید اینترنتی آموزش ایروبیک

خرید اینترنتی آموزش ایروبیک

 

آیا شما هم از اضافه وزن رنج می برید؟ آیا دوست دارید تا با کمترین هزینه و بدون هیچ گونه عوارض به وزن ایده آل خود برسید؟ما امروز در فروشگاه مارکت سنتر ۲۴ یک مجموعه آموزش ایروبیک را برای شما عزیزان قرار داده ایم که بوسیله اموزش های درون این مجموعه می توانید خیلی زود به نتایج دلخواه خود برسید.ورزش ایروبیک یکی از ورزشهایی می باشد که برای تنظیم وزن و رسیدن به هیکل مناسب و دلخواه بسیار موثر بوده و چنانچه بتوانید حرکات ایروبیک را به صورت صحیح اجرا نمایید خواهید دید که پس از مدتی تاثیراتی مثبت بروی بدن شما گذاشته است.

شما با خرید آموزش ایروبیک و کمی تلاش و کوشش روزانه می توانید در مدتی کوتاه به وزنی مناسب برسید.در این مجموعه شما به صورت تصویری توسط یک مربی کاملا مجرب حرکات و تکنیک های لازم این رشته را فرا خواهید گرفت.

 

 

kharide_post

 

 

خرید اینترنتی آموزش ایروبیک

ایروبیک چیست؟

اگر بخواهیم برای ایروبیک تعریفی داشته باشیم باید بگوییم  ورزشی که باعث به کار انداختن عضلات بزرگ می شود و حد اقل ۱۲ دقیقه و به صورت ریتمیک و موزون انجام خواهد شد.ورزش ایروبیک از جمله ورزشهای هوازی محسوب شده و باعث تنظیم سیستم قلب و عروق و تنفس خواهد شد.تنفس یکنواخت از دهان و بینی توأم انجام می‌شود و باعث تبادل اکسیژن و دی اکسید کربن، کنترل قند خون، کنترل فشار خون و کم کردن وزن اضافی بدن خواهد شد.

فروشگاه مارکت سنتر ۲۴ امکان خرید آموزش ایروبیک رابرای علاقه مندان در سایت قرار داده است و شما براحتی می توانید با کلیک بروی دکمه خرید پستی سفارش خود را ثبت نمایید و بعد از تحویل کالا وجه آنرا به مامور پست بدهید.با ایروبیک به خود آرامش را هدیه دهید.شما با انجام منظم حرکات ایروبیک می توانید از این پس تمرکز بالایی در انجام کار های روزانه خود بدست اورده و در نتیجه کیفیت زندگی شما نیز بالاتر خواهد رفت.

 

 

 

 

kharide_post

 

 

 

kharide_post

 

 

 

 

خرید اینترنتی آموزش ایروبیک توسط 24 کاربر تایید شده است امتیاز 5 / 5برچسب:
٬ , , , , , , , , , , , , , , ,

==========================================================

خرید اینترنتی آموزش شطرنج

خرید اینترنتی آموزش شطرنج

 

امروز برای علاقه مندان به بازی شطرنج یک آموزش بسیار کامل و روان در سایت قرار داده ایم تا با استفاده از ان بتوانند  در این بازی به پیشرفت قابل توجهی دست یابند.ورزش شطرنج یک بازی دو نفره بوده که بروی یک صفحه سیاه و سفید مربعی که متشکل شده است از ۶۴ خانه و در دو طرف آن مهره های سیاه و سفید در مقابل هم صف آرایی می کنند.آموزش شطرنج  را باید از ابتدا و به صورت کاملا علمی فرا گرفت چرا که این بازی دارای نکات بسیار مهم و حائز اهمیتی می باشد که تنها زیر نظر یک مربی مجرب و با یک آموزش صحیح قابل فهم خواهند بود.

شما با دراختیار داشتن این آموزش شطرنج در واقع یکی از بهترین و مطرح ترین مربیان جهان را در اختیار دارید و هر زمان که خواستید می توانید  از این محصول استفاده نمایید.شما در این مجموعه یاد خواهید گرفت که اصلا با چه حرکتی و چگونه بازی را شروع نمایید و سپس پس از اولین حرکت چگونه حریف را انالیز نمایید.

 

 

kharide_post

 

خرید اینترنتی آموزش شطرنج

 

تکنیک هایی را بری تله گذاری فرا خواهید گرفت و همچنین نحوه ریسک کردن و بررسی نوع ریسک در بازی را اموزش می بینید.

بازی شطرنج یکی از مهیج ترین و زیبا ترین بازی های فکری می باشد که در سراسر جهان طرفداران خاص خود را به همراه دارد.اگر می خواهید این محصول را دیافت نمایید کافیست تا بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و سفارش خود راثبت نمایید.

شما با خرید اموزش شطرنج و تماشای آن خواهید اموخت که در چه زمانی مهره های اصلی خود را فدا نمایید و چگونه به یک باره حملات تاکتیکی انجام دهید.همچنین یکی دیگر از اصول این بازی پیش بینی حرکات بعدی حریفتان می باشد.همین الان این مجموعه بی نظیر را از ما تهیه نمایید.

 

 

 

kharide_post

 

 

 

 

kharide_post

 

 

 

 

 

خرید اینترنتی آموزش شطرنج توسط 29 کاربر تایید شده است امتیاز 4 / 5برچسب:
٬ , , , , , , , , ,

=====================================================

خرید اینترنتی آموزش بدن سازی

خرید اینترنتی آموزش بدن سازی

 

 

خرید اینترنتی آموزش بدن سازی اگر شما هم از علاقه مندان به ورزش پرورش اندام هستید و دوست دارید تا در این رشته هر چه سریعتر به نتایج قابل قبولی دست یابید به شما پیشنهاد می کنیم حتما با خرید آموزش بدن سازی  که در سایت قرار داده ایم به خود در رسیدن به این اهداف کمک نمایید.بدنسازی امروزه به صورت یک علم در امده و عوامل زیادی  را می طلبد تا در این رشته بتوانید به پیشرفت های مناسب دست یابید.اگر بخواهید به صورت سر خود و بدون هیچگونه اطلاعات علمی بدنسازی نمایید قطعا در وسط راه دچار مشکلات فروانی از جمله احتمال آسیب رساندن به عضلات خود خواهید بود.

در آموزش بدنسازی که ما برای شما در فروشگاه مارکت سنتر ۲۴ قرار داده ایم شما نکاتی مهم همچون نحوه گرم کردن  و نرمش های مخصوص این رشته  و انواع برنامه های غذایی و تمرینی برای وزن های مختلف وچند برنامه پیشنهادی قهرمانان جهان برای عموم و کلیب های تمرینی قهرمانان جهان را مشاهده خواهید کرد.

شما براحتی  و با کلیک بروی دکمه خرید پستی می توانید محصول خود را سفارش داده و بعد از دریافت کالا وجه آنرا به مامور پست بپردازید.

 

 

 

kharide_post

 

خرید اینترنتی آموزش بدن سازی

 

در آموزش بدن سازی باید همیشه به چهار اصل مهم دقت نمایید:

۱- تغــذیه صحیـح

۲- تمــرین درست

۳- استراحت لازم

۴- تمرکــز کـافـی

 

هر کدام از موارد بالا در بدن سازی خود آموزشی جدا را می طلبد و باید برای ان ساعت ها حرف زد.اما ما سعی کرده ایم همه چیز را به صورت کاملا مفید و خلاصه در این مجموعه اموزشی جمع اوری کرده و برای علاقه مندان به ورزش بدنسازی قرار دهیم.شما باید قبل از شروع این ورزش از خود سوالاتی را بپرسید و برای هر کدام دلیل واقعا منطقی و حساب شده ای نیز داشته باشید.

 

سوالاتی مانند:

۱- هدف ما از ورزش بدنسازی چیست؟

۲- از وضعیت آناتومی خود در موقع شروع عکس گرفته و پارامترهای عضلانی خود را یادداشت کنیم.

۳- بـا چـه وسـایلــی شــروع و به آن ادامه دهیـم.

 

 

 

kharide_post

 

 

 

kharide_post

 

 

 

 

 

خرید اینترنتی آموزش بدن سازی توسط 99 کاربر تایید شده است امتیاز 4 / 5برچسب:
٬ , , , , , , , ,